Autobusem:

Na Králův Háj kde sídlíme, jezdí autobus číslo 21. Na terminálu městské hromadné dopravy - Fügnerova, stanoviště číslo 6. Toto stanoviště (pokud stojíte čelem k zastávce MHD) je umístěno napravo od velkých hodin na terminálu MHD. Ze stejného stanoviště odjíždí i autobusy číslo 12, 13, 24, 26 ve směrech Pavlovice, Krásná Studánka nebo Stráž nad Nisou atd. Doporučujeme zapnout VPN pro hlášení přijíždějících autobusů, nebo se pro jistotu zeptat ostatních cestujících a ujistit se. Vraťme se ale k cestě. Po nástupu do autobusu číslo 21 jedete zhruba 8 minut přes stanice Šaldovo náměstí, Poliklinika, Školní a U Vodárny. U Vodárny je zastávka, kde vystoupíte.

Od výstupní zastávky máte 2 možnosti, jak se k nám dostat.

1. trasa: Pokračujte v cestě ve směru autobusu, po zhruba 25 metrech zabočte vpravo na nezpevněnou komunikaci, kde jsou po obou stranách parkující auta. Pokračujte rovně, po levé straně je zahrada mateřské školy Pramínek Liberec, po pravé straně prodejna Smíšené zboží Zikmund. Po zhruba 60 metrech zabočte podél plotu zmíněné školky vlevo a pokračujte 20 metrů. Po vaší pravé ruce je budova, sídlí zde několik institucí. První z nich je Středisko Výchovné Péče Čáp. Pokračujte podél plotu, dojdete k zelené bráně, po jejím otevření dojdete po cca 10 metrech k menší přístavbě, hned první dveře přístavby patří nám. Po levé straně od dveří se nachází zvonek, na který prosím zvoňte, přijdeme Vám otevřít. Kdybyste pokračovali v cestě ještě dále, dojdete k dalším dveřím u přístavku, kde sídlí Středisko Jógy. Pokud máte signalizační hůl, doporučujeme Vám ji zde použít, abyste tímto řidiče vyjíždějících automobilů na sebe upozornili. Tato komunikace obsahuje bohužel i mnoho děr a v deštivém počasí tedy i kaluže.

2. trasa: Vystoupili jste na zastávce u Vodárny, pokračujte v cestě rovně ve směru autobusu. Po pravé straně minete odbočku na nezpevněnou komunikaci, je však potřeba dávat pozor před případnými vyjíždějícími či vjíždějícími automobily. Pokračujete stále rovně asi 100 metrů podél plotu mateřské školy Pramínek Liberec po Vaší pravé straně. Na rohu zahnete podél plotu vpravo do ulice Na Výšinách, pokračujte po chodníku kolem plotu, po 130 metrech znova zahnete podél plotu vpravo do ulice Lomená. Pokračujete zhruba 30 metrů, po levé straně se nachází barevné popelnice se tříděným odpadem, napravo zaznamenáte šedou budovu, ve které sídlí několik institucí. Končí zde zároveň asfaltový povrch a přicházíte na nezpevněný povrch parkoviště. Zahnete vpravo a jdete směrem k šedé budově. První vstup do budovy patří instituci Středisko Výchovné Péče Čáp. Vy však pokračujete dále podél budovy, dojdete k zelené bráně, po levé straně se zároveň nachází plot mateřské školy Pramínek Liberec. Po otevření branky a projití dojdete po cca 10 metrech k menší přístavbě. Hned první dveře přístavby patří nám. Po levé straně od dveří se nachází zvonek, na který prosím zvoňte, přijdeme Vám otevřít. Kdybyste pokračovali v cestě ještě dále, dojdete k dalším dveřím u přístavku, kde sídlí Středisko Jógy.